Služby

Zrenovujeme , zrepasujeme, nastavíme a v pořádku vrátíme...


Renovace, opravy a nastavení gramofonových přístrojů


Provádíme kompletní opravy gramofonů počínaje seřízením a nastavením mechanických a elektrických částí. Provádíme opravy původních dřevěných povrchů a laků, plexi krytů a kovových částí, včetně zcela nové finální povrchové úpravy v celé barevné škále klavírních laků. Seřizujeme a uvádíme do provozu i nově zakoupené přístroje vč. osazení a nastavení přenosek.  Přenosky používáme a doporučujeme výhradně od dánské značky Ortofon - www.ortofonaudio.cz


NOVINKA 2018

Hliníkový antivibrační slipmat: 1.490.- CZK


Hliníkový slipmat BABEXaudio - PB25

Hliníkový slipmat DIBOND je vyroben z nejkvalitnější sendvičové desky s CNC technologií. Deska je složena ze dvou 0,21mm hliníkových plátů, spojených polyethylenovým jádrem do celkové tloušťky 3mm.

Tato podložka nabízí vynikající zvukový výkon, útlum vibrací, zvyšuje hmotnost talíže, vyrovnává a stabilizuje otáčky. Díky unikátnímu navržení laděným otvorům se spirálovým rozložením dochází ke statickému rozptýlení s mimořádným útlumem vibrací a zamezení nežádoucího přenosu hluku.

Slipmat je univerzální pro mnoho značek gramofonových přístrojů. Základní rozměr: 290mm.

Fotogalerie


NOVINKA 2018

Pnono panel pro upgrade gramofonů: 790.- CZK


Phono panel BABEXaudio - PB35
Phono panel BABEXaudio - PB35

Phono panel BABEXaudio - PB35

Rozměry: 175 x 45mm

Fotogalerie


Opravy a nastavení audio komponentů


Provádíme kompletní opravy audio komponentů s nastavením a seřízením elektrického a mechanického chodu. Bohužel v dnešní době jsou již některé přístroje neopravitelné z hlediska dostupnosti náhradních dílů. 


Dovoz elektroniky na objednávku


Pro stávající klienty v poslední době zajišťujeme také dovoz kvalitní elektroniky převážně z Japonska na přímou objednávku. Máte-li tedy i vy zájem o komponenty v mimořádném stavu, které seženeme pro vás, pak nás kontaktujte. Specializujeme se na dovoz audio komponentů " Made in Japan" z 80 - 90 let. Naší srdeční záležitostí a specializací jsou gramofonové přístroje značky JVC Victor.

Victor - fotogalerie

V mezičase se seznamte s komponenty z naší fotogalerie, které již našly svého majitele

Fotogalerie prodaných komponentů